Grup Şirketlerimiz

Acar Basım

 

1980 yılından günümüze değişen teknolojiye gösterdiğimiz uyum ile birlikte değişen zevkleri ve geleceği öngörerek ilerledik. Acar Basım olarak defter, ajanda, takvim gibi ürünlerin baskı ve ciltleme hizmetlerinde hizmet vermekteyiz.

İhracatı devamlı artırarak, büyüyen yatırım ve istihdamımız ile ülke ekonomimize önemli katkıda bulunarak ‘Türk Malı’ imajını dünyada güçlendirmek her zaman hedefimiz olmuştur. Bu bağlamda; ‘itibarlı firma’ kimliğimizle her zaman çalışmaya devam edeceğimiz iş ortaklarımıza ve ülkemize en büyük sözümüzdür. Kırk iki yıla ve iki jenerasyona yayılan bilgi ve birikimin gücüyle Acar Basım Türkiye ve Dünya için gelişmeye ve geliştirmeye kolektif bilince katkı sağlamaya devam etmektedir. 

Dünya markalarının üretim süreçlerini üstlenerek üretimimizin %95’ini Amerika, İtalya, İngiltere, Fransa ve Rusya başta olmak üzere dünyanın birçok noktasına ulaştırmaktayız. Türkiye’nin jeopolitik konumunun avantajını, yılların meslek tecrübesini, disiplinini ve Acar'ın kalitesini bir araya getirerek geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

Acar Basım daha iyi bir dünya ve gelecek için üzerine düşen her sorumluluğu yerine getireceğinin açık bir taahhüdünü, tüm çalışanlarına ve iş ortaklarına vermek için çalışmaktadır. Sahip olduğu tevazu, insana saygı ve halka yakınlık öz değerlerinin bir parçası olarak tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul eder.